zkolenia/tematypowiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie
powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie powiększ zdjęcie

rzedstawiamy Państwu ofertę zorganizowanego wypoczynku, spotkań jubileuszowych itp. w Dworku Pod Herbem. Obiekt to neoklasycystyczny dwór z pocz. XVIII wieku, położony na skraju płaskowyżu, wśród łąk, lasów i pól uprawnych w Dolinie Baryczy.

Nasze organizacyjne i wieloletnia działalność w branży noclegowej koło Krotoszyna dają nam gwarancję gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Obok restauracji dla gości Dworku posiadamy salę bankietowa na 50 miejsc oraz na pierwszym piętrze dodatkową salę dla mniejszych grup na ok. 20 miejsc. Cały obiekt posiada stały dostęp do internetu.
Oferujemy całodobowe wyżywienie, uroczyste bankiety i kolacje. Dworek prowadzi działalność o charakterze zamkniętym. Nie prowadzimy działalności gastronomicznej. Wyżywienie jedynie dla gości hotelowych. 

iększym grupom i zjazdom oferujemy zarezerwowanie ośrodka na wyłączność na czas pobytu, nie przyjmujemy wtedy innych klientów.

roponujemy również liczne możliwości spędzenia czasu wolnego, Dworek usytuowany jest na terenie czystym ekologicznie, w pobliżu znajdują się stawy milickie oraz liczne kompleksy leśne bogate w zwierzynę łowną. Dworek pod Herbem otoczony jest także 3,5 ha parkiem, w którym znajdują się dwa zarybione stawy, grill wraz z ogniskiem i ławkami, a także kort tenisowy. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów i zorganizowania wycieczki. Wszystkie atrakcje są zarezerwowane jedynie dla gości hotelowych.
Na terenie obiektu znajduje się parking z 30 miejscami do parkowania samochodów.

powiększ zdjęcie

 |  <- powrót  |  strona główna  | 

www.marol.net.pl/internet www.fotos.net.pl